Katalog náhradních dílů

Pozice ve výkresové dokumentaciNázevObrázek 2Obrázek 2
1Těleso čerpadla
Těleso čerpadla

Těleso čerpadla

Těleso čerpadla

Těleso čerpadla

2Těleso sací
Těleso sací

Těleso sací

Těleso sací

3Spojovací hřídelka
Spojovací hřídelka

Spojovací hřídelka

4Kroužek odstřikovací

Kroužek odstřikovací

5Kroužek

Kroužek

6Stojan čerpadla
Stojan čerpadla

Stojan čerpadla

Stojan čerpadla

Stojan čerpadla

7Nůž

nůž

8Řezací kruh

řezací kruh

9Unašeč

Unašeč

10Vřeteno

Vřeteno

Vřeteno

11Pryžový stator
Pryžový stator

Pryžový stator

Pryžový stator

Pryžový stator

12Kroužek zajišťovací

Kroužek zajišťovací

13Kryt kloubu

Kryt kloubu

Kryt kloubu

14Spojovací hřídelka
Spojovací hřídelka

Spojovací hřídelka

15Spojka motoru

Spojka motoru

16Hadice horní

Hadice horní

17Hadice spodní

Hadice spodní

18Lahvička - vzdušník

Vzdušník

19Trubka obtoku

Trubka obtoku

20Koleno Obtoku 40-1 1/4"

Koleno obtoku

Koleno obtoku

21Šroub M6x16

M6 x 16

22Šroub M8x25

M8 x 25

23Šroub M6x30

M6 x 30

M6 x 30

24Šroub zajišťovací-stavěcí

Šroub zajišťovací

25Podložka pérová průměr 6mm

Podložka pérová

26Kolík 5x12

Kolík

27Pero 4x4x14

Pero 4x4x16

28Pojistný kroužek

Pojistný kroužek

29Těsnění pod těleso čerpadla

Těsnění pod těleso čerpadla

30Kroužek pod vzdušník

Kroužek pod vzdušník

31Motor
32Podložka pérová průměr 8mm

Podložka pérová

33Šroub M10x25

M10 x25

34Podložka pérová průměr 10mm

Podložka pérová

100aStator kompletní

Stator kompletní

101Horní štít

Horní štít

Horní štít

102Spodní štít

Spodní štít

Spodní štít

103Rotor

Rotor

104Kabel H07-RN
105Kabelová vývodka plast

Kabelová vývodka

106Gufero horní
20x47x10

Gufero

107Ložisko horní 6304

Ložisko horní

Ložisko horní

108Gufero horní
24x52x12

Gufero

109Gufero spodní
24x52x12

Gufero

110Ložisko spodní 7304

Ložisko spodní

Ložisko spodní

111Gufero spodní
20x47x10

Gufero

112Těsnící "O" kroužek
100x2

Kroužek

113Svorník prům. 8

Svorník

114Matice M8

M8

115Podložka pérová prům.8

Podložka pérová

Pošlete nám objednávku